444 5 359

 Kurumsal

Fly Kargo Taşımacılık, Dağıtım ve Lojistik Hizmetleri

"

"Alışkanlıkları Değiştiriyoruz Sıkça Sorulan Sorular 
GTS (Garantili Teslim Sistemi), Kargo teslimatında adreste bulunmamanız durumunda, gönderiniz bir sonraki dağıtımda teslim edilmek üzere tekrar adresinize getirilir. Gönderiniz sadece kendi talep ve onayınız yada zaman aşımı doğrultusunda iade edilir.

En az 5 Yıl Kargo, Lojistik VE Kargo Operasyon birimlerinde en az orta düzey yönetici pozisyonunda çalışmış olması gerekir.

Ana sayfamızdaki Online Gönderiler menüsünden, Kargo Takip Linkine tıklayabilir ve Kargo Takip numaranız ile kargo takibini yapabilirsiniz.

Sosyal Medyalarımızda yayınlanan iş ilanlarımızı ve Web sayfamızdaki açık pozisyonlarımızı takip ederek iş başvurularında bulunabilirsiniz.

Ankara içerisinde kendi dağıtım ağımız bulunmakta. Şehir dışında ise Aracı kargo firmaları ile teslimat sağlamaktayız. Yakında Tüm Türkiyede dağıtım ağı oluşturulacaktır.

Kurumsal Müşterilerimizde, Adresten Gönderi Alımı yapılmaktadır. Yakında Bireysel müşterilerimiz için de adresten gönderi alımı yapılacaktır.

Bayilik verilmektedir. Web sayfalarımızdaki yönergeleri takiben Kurumsal Departmanımızla iletişime geçebilir, yada 444 0 359 dan yetkili birimlerimize ulaşabilirsiniz.

Aracınız Varsa ve Vergi Mükellefi iseniz, Web sayfamızdan Ön Başvuru yapabilir, yada 444 0 359 dan yetkili birimlerimize ulaşabilirsiniz.

Yakinda Bilgilendirme yapılacaktır.

Şu an İçin Yurtdışı Operasyonumuz bulunmamaktadır.

Mobil Uygulama