444 5 359

 Kurumsal

Fly Kargo Taşımacılık, Dağıtım ve Lojistik Hizmetleri

"

"Alışkanlıkları Değiştiriyoruz Hakkımızda 
Hakkımızda

Fly Kargo, 2021 yılında Türeli Grup iştiraki olarak Ankara'da kurulmuştur. Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına uygun olarak Hızlı, Hesaplı ve Sağlıklı Dağıtım yapmayı hedefleyen Fly Kargo, Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektöre giriş yapmıştır.

Ankara bölgesinde Operasyonlarına başlayan Fly Kargo, süreç içerisinde Dağıtım ağını tüm Türkiye'ye yayarak hizmet ağını genişletmiştir. Yakında Adresten Alım Hizmetini tüm ülkeye yaymayı hedeflemektedir.

Genişleyen E-Ticaret potansiyeli ile beraber artan gönderici ve alıcı talepleri, gelişen teknoloji ile paralel olarak karşılanmakta, Güleryüzlü ekibimiz ve Araç Parkımızdaki hizmete hazır araçlarımız ile Müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmayı hedeflemekte.

E-Ticaret kargolarında önem kazanan "Aynı Gün Teslimat" hizmeti, şehiriçi gönderimlerinde ve Alım saatleri öğlene kadar olan gönderilerde gerçekleştirebilmekteyiz.

Bireysel ve Kurumsal Müşterilerimize en uygun gönderi fiyatlarını sunarken, Kurumsal müşterilerilerimize gönderi cinsi, günlük, haftalık ve aylık gönderi yoğunluğuna göre özel fiyat teklifleri sunabilmekteyiz.

Başlatmış olduğumuz, "Girişimci Kurye iş ortaklığı" modeli ile Araçlı Kuryelerimizi Dağıtım ağımıza dahil ediyoruz.

Kaliteli hizmetin, mutlu personel ile gerçekleşeceğinden hareketle çalışanlarımıza en uygun çalışma koşullarını sağlamayı ve Sürekli eğitimlerle bunu desteklemeyi görev biliriz.

Mobil Görsel