444 5 359

 Kurumsal

Fly Kargo Taşımacılık, Dağıtım ve Lojistik Hizmetleri

"

"Alışkanlıkları Değiştiriyoruz
 Basında Biz 
Basında Biz

1995 yılında inşaat işlerine başlayan Türeli Grup, işlerini Üst Yapı, Alt Yapı, Dekorasyon, Tadilat, Lojistik ve Güvenlik segmentlerinde ayrı ayrı değerlendiren büyük bir operasyon ağına sahiptir. Sunduğu prestijli projelerle sektörünün en önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Müşteri ihtiyaçlarına göre kendini sürekli yenileyen Türeli Yapı, Teknolojiye uyum sağlayan yapısıyla sektörde söz sahibi olmuştur. Kurumsallık ve dürüstlük üzerine inşa edilmiş büyük bir şirket olan Türeli Yapı, aynı zamanda şirket çalışanları ve şirketin genel yüzünü yansıttığı için neden önde gelen inşaat firmalarından biri olduğumuz hakkında da bir fikir verebilir.

Fly Kargo Adı ile 2021 yılında yenilikçi kargo şirketi olma amacı ile kurulan şirket; Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına uygun şekilde transfer etmeyi ve taahhüt edilen zaman içerisinde alıcısına teslim etmeyi hedeflemiştir. Dijital çağın gerekliliklerini, gelişen teknoloji ile karşılamaya çalışırken, İş süreçlerini sürekli geliştirerek, Kaliteyi ve hizmeti üst düzeyde çıkarmayı hedeflemiştir. Kendini sürekli yenileyerek müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefleyen Fly Kargo, Sürekli eğitimler ile kaliteyi yüksek tutmayı, Çalışanlarına en iyi çalışma ortamını sağlayarak, Mutlu personel ve Kaliteli hizmet hedeflenmektedir.

Ambalaj malzemeleri seçiminde çevreye duyarlı bir yol izleyen FLY Kargo; Geri dönüşümü yüksek malzemeler kullanarak, Çevre Kirliliğine maksimum hassasiyet ve özen göstermesiyle de öncü bir firmadır.

Mobil Uygulama